Červenec 2007

Hermione Granger-další spřátelenej blog

29. července 2007 v 21:30 | Leny
Tak a je tu další spřátelený blog o HP. :))

Další spřátelený blog - Jíťa

29. července 2007 v 11:53 | Leny
Narazila jsem na něj včera a vyplnila jednu bleskovku o Ginny Weasleyové. Nevím přesně čím, ale ten blog mě zaujal. :)) ( Že by tím, že je o HP? xD)
Takže se tam běžte podívat...

Neoficiální překlad Harry Potter 7.

28. července 2007 v 20:50 | Leny |  Zajímavosti
Jak už jistě víte, na internetu se objevil první neoficiální překlad HP7. Já se přiznám, že jsem to nečetla a číst ani nehodlám, ale počkám si na knížku. Určitě se tu ale najde někdo, kdo by si to rád přečetl.
Najdete to tedy zde: http://hp7cz.blogspot.com/
Dodatek: Prosím, respektujte že tu jsou lidi, kteří se předem nechtějí nic dozvěděť, takže tu prosím nepište spoilery. Pokud tu něco takového najdu, komentář bude ihned vymazán. Děkuji, že to respektujete.

Tak jsem viděla HP5!

26. července 2007 v 9:47 | Leny |  Zajímavosti
Tak jsem viděla to viděla v kinech! Harry Potter a Fénixův Řád..
Naprosto mě to dostalo, vážně. Pár lidí mi říkalo, že to mohlo být lepší a podobně, ale já byla unešená. Strašně se mi líbilo zpracování a herecké výkony herců. Nejvíce se mi líbila Lenka se škrnami, přesně takovouhle jsem si jí představovala. Byla taky moc pěkně nadabovaná. A opravdu se mi líbila. :)) Má v sobě něco, co mě vždycky naprosto upoutá.
>>číst dál

HP5 v kinech a HP7 na pultech!

23. července 2007 v 9:11 | Leny |  Sdělení, ostatní,..
Po dlouhé době zase zdravím, konečně jsem se dokopala alespoň k něčemu menšímu na vložení. Omlouvám se, ale poslední dobou, jak jste si všimli na tohle nemám myšlenky, možná proto, že sama nevím co chci - což, jak jistě uznáte je pak celkem složité.
Hledám si termín, kdy půjdu do kina na HP5, a proto jsem si vzpomněla na svůj blog a chtěla jsem tu napsat. Zeptala bych se na názory, ale jelikož je tu opravdu mojí zásluhou mrtvo, odpoví Vás dost málo, ale to nevadí, stejně se zeptám.
Viděli jste už HP5? Zaujal Vás tento díl více, nebo méně než díly předchozí? Máte k němu nějaké výhrady?
A pak další věc - HP7 už je vydaný, samozřejmě zatím v angličtině. Neudělám stejnou chybu jako s HP6, ne, nepřečtu si to předem. Chtěla jsem se na to těšit, jako ostatní, jenže já už to měla přečtený. Ne, já si musím ten poslední díl pořádně užít. Zní to divně? Možná,.. zvykejte si.
Chci tím tedy říct, že si počkám na originální knižní verzi. Bojím se ale toho, že se něco dozvím předem, což se už možná stalo, ale sami víte, že těchto "zaručeně pravdivých informací" běhá po internetu spoustu.
A co vy? Počkáte si na knižní předlohu nebo ne?