Listopad 2007

Nový blog + pár odkazů

13. listopadu 2007 v 11:18 | Leny |  Sdělení, ostatní,..
Nějak nevím, co s tímto blogem..takže si tu bude jen tak ležet a já možnáá někdy něco přidám..však, znáte to.
Mám blog nový, který je o mne, adresu sem ale pochopitelně nedám. Je ještě pár lidí, kterým bych adresu moc ráda dala, ale..nevím jak. Myslím si, že tyhle lidi vědí, že mluvím o nich a tak jim to dojde..
Jinak tento článek spadá do "nesmyslných článků" a jediný důvod proč tu je, je ten abyste věděli, že mám novej blog. :))

Ceny za 4. bleskovku

5. listopadu 2007 v 11:39 | Leny |  Bleskovky
V této bleskovce mě potěšilo, že jste se celkem rozepsali a díky tomu jsem se nakonec rozhodla jinak. Bleskovka totiž byla ukončená hned po dvou výhercích, ovšem ukončení si nevšimli další dva lidi. A jelikož hlavně ten jeden se dost rozepsal, řekla jsem si, že pro jednou povolím svá pravidla a tu cenu jim také dám.
Mám tu ještě jeden problém.. xD. Nevím, zda je Bova holka nebo kluk, brala jsem to tedy jako kluk. Pokud jsem se spletla, dej mi vědět a já to opravím. xD Pokud jsem to tedy zvorala, tak se omlouvám..:)

Ceny za 3. bleskovku

5. listopadu 2007 v 11:19 Bleskovky
No..trvalo to dlouho, já vím. xD Nějak jsem an to zase neměla myšlenky, ale snad se to zlepší. Dodávám tedy ceny za třetí bleskovku. Jen upozorňuju, že když je konec, tak je prostě konec. Akorát někdy dělám vyjímku, v dalším článku spolu s dalším vyhlášením již 4. bleskovky se dozvíte proč. :)